مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نمونه واکس پلی یورتان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد اولیه تولید واکس پلی یورتان چیست؟عرضه انواع واکس پلی یورتان

واکس پلی یورتان محصولی مدرن در صنعت قالبگیری به شمار می آید که نقش مهمی در تضمین کیفیت محصول نهایی دارد. با توجه به افزایش میزان تقاضا برای خرید عمده این محصولات به انواع معرفی نمونه های تولیدی و مواد اولیه موثر در فرآیند تولید آنها می پردازیم. شرکت های تولید کننده نمونه با عرضه مستقیم این نوع واکس ها نقش مهمی در ثبات قیمت ها داشته اند. برای بهره مندی از خدمات فروش عمده از مراکز معتبر بهترین راهکار چیست؟

تولید کننده نمونه واکس پلی یورتان

مواد اولیه تولید واکس پلی یورتان چیست؟

مواد اولیه تولید واکس پلی یورتان چیست؟ واکس پلی یورتان همان جداکننده قالب یا ریلیز اجنت است که برای جداسازی محصولی تولیدی از قالب صنعتی مورد استقاه قرار می گیرد. مکانیزم اثر این محصول بدین صورت است که با توجه به چسبندگی قطعه تولیدی به قالب به عنوان یک مانع تماس عمل کرده و از خراب شده قطعه نهایی جلوگیری می کند.
بدون شک جنس قالب، نوع مواد تزریقی برای ساخت قطعه و شرایط دمایی از جمله مواردی هستند که در تعیین و استفاده از نوع واکس قالب اهمیت زیادی دارند. البته باید خاطر نشان کنیم که این نوع واکس های جدا کننده از نظر جنس به مدل های پلی یورتان، فوم یخچالی، رزین فنل فرمالدهید دسته بندی می شوند. استفاده از این محصولات به دو صورت اسپری کردن و استفاده با قلم مو امکان پذیر است که متناسب با ابعاد قالب و مواد اولیه بکار گرفته می شوند.
به طور کلی مواد اولیه مورد استفاده در تولید و ساخت واکس پلی یورتان که تا حدودی تضمین کننده درجه کیفی و میزان کارآیی آنها نیز است در دو گروه کلی زیر می توان قرار داد:

  • جدا کننده های پایه حلال: این نوع واکس های تولیدی نیز اغلب برای ساخت فوم های سخت، انتگرال سخت و نیمه سخت کارآیی گسترده ای دارند.
  • جدا کننده های پایه آب: مواد اولیه بکار رفته به گونه ای است که قابلیت استفاده برای فوم های سرد و گرم را دارند.

عرضه انواع واکس پلی یورتان

عرضه انواع واکس پلی یورتان تولید واکس پلی یورتان به توجه به مزیت های کیفی و قابلیت استفاده از آن در صنایع مختلف رو به افزایش است. چرا که در دمای مختلف به راحتی قابلیت استفاده را داشته و برای قالب های آلومینیومی، استیل و دیگر سطوح به کار می رود. قیمت این نوع واکس ها با توجه به درجه کیفی، نوع بسته بندی، برند شرکت تولیدی و حجم سفارشات مشتریان با تغییرات چشمگیری همراه است.
همانطور که می دانید صنایعی مانند کارخانه های ساخت کامپوزیت، شیشه و تولید مبلمان از جمله خریداران عمده انواع واکس پلی یورتان به شمار می روند. برای خرید این محصول شناخت مراکز عرضه واکس پلی یورتان آنلاین بهترین راهکار با هدف کاهش قیمت ها و تهیه بهترین برندهای تولیدی یا وارداتی خواهد بود.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *