مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی واکس قالب فوم سرد مبلمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

واکس قالب فوم سرد مبلمان چیست؟صادرات عمده واکس قالب فوم سرد مبلمان

در حال حاضر شرکت تولیدی واکس قالب فوم سرد مبلمان با استفاده از مواد اولیه خاص و طبیعی و همچنین استفاده از ترکیبات شیمیایی عالی و استاندارد و همچنین بهره گیری از دانش روز توانسته در این عرصه بسیار فعال باشد که طی فرایند تولید، شرکت تولیدی واکس فوم سعی می کند تا آن را با مرغوب ترین و بهترین نوع کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد که علاوه بر جذب مشتری از فروش و سود و منفعت زیادی برخوردار می باشد.

شرکت تولیدی واکس قالب فوم سرد مبلمان

واکس قالب فوم سرد مبلمان چیست؟

واکس قالب فوم سرد مبلمان چیست؟

امروزه فوم ها به دو نوع مهم تقسیم می شوند که فوم های گرم و فوم سرد نام دارند و نیز هر کدام بسته به نوع خود از خواص و کاربرد و نیز ترکیبات خاص جداگانه تشکیل شده که در صنایع مختلف از آنها استفاده های زیادی می شود.

یکی از انواع فوم های پلی یورتان فوم سرد می باشد که در نوع خود بی نظیر و از خواص زیادی در صنایع مختلف برخوردار می باشد که از نظر ساختار سلولی فوم سرد در طبقه فوم های سلول باز قرار گرفته و نیز باعث انعطاف پذیری و نرمی فوم پلی یورتان می گردد که در صنعت مبلمان بسیار پرکاربرد و پراهمیت می باشد.

لازم به ذکر است این محصول عمده صنعتی طی فرایند تولید به دو صورت اختلاط دستی و به صورت تزریق با دستگاه فشار بالا و فشار پایین انجام می گیرد که علاوه بر مبلمان در تولید انواع صندلی های اداری، صندلی انواع خودروها، زین موتور سیکلت و غیره بسیار پرکاربرد می باشد.

ناگفته نماند که فوم سرد مبلمان با تنوع کیفیت و قیمت همراه است که امروزه سبب شده اکثر بازارهای داخلی و خارجی را متوجه خود سازد که با ترکیبات شیمیایی خاص در کوره تولید می شود که به دلیل عمر و ماندگاری بالایی دارند که قابل شست و شو و نیز بعد از شستن حالت و شکل ظاهری خود را از دست نمی دهد.

صادرات عمده واکس قالب فوم سرد مبلمان

صادرات عمده واکس قالب فوم سرد مبلمان

همواره دو عامل اصلی تنوع در کیفیت و نیز بسته بندی متنوع از عوامل مهم در امر صادرات واکس فوم مبلمان می باشند که این دو عامل سبب شده توجه اکثر کشورهای خارجی را متوجه خود ساخته و نیز سالانه در تعداد حجم بالا از سوی متقاضیان این صنعت مهم روبرو شود که ایران خود به تنهایی توانسته در این امر مهم سهم بسزایی داشته و از لحاظ اقتصادی برای کشور بسیار حائز اهمیت باشد.

ناگفته نماند که صادرات این محصول عمده به کشورهای خارجی سبب تولیدات بیشتر محصول، ایجاد رقابت بین شرکت های تولیدی با برندهای مختلف ایرانی با خارجی و نیز کیفیت برتر آن می گردد.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *