مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین واکس براق زیره کفش

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی دقیق واکس براق زیره کفشقیمت عمده واکس براق زیره کفش

واکس براق زیره کفش یک کالای تجاری است که برای پرداخت، ضد آب، بهبود ظاهر و افزایش عمر چرم، کفش یا چکمه استفاده می شود. این ماده مشتق تصفیه نفت است، به عنوان روان کننده و دفع گرما عمل می کند. صادرات واکس براق توسط ما انجام می شود. همچنین ما بهترین واکس براق زیره کفش را در ایران عرضه می کنیم.

صادرات بهترین واکس براق زیره کفش

بررسی دقیق واکس براق زیره کفش

بررسی دقیق واکس براق زیره کفش برای صدها سال مواد زیادی برای این منظور مورد استفاده قرار گرفت، در ابتدا محصولات طبیعی مانند موم یا پیه. فرمولهای مدرن با ترکیباتی که شامل مواد طبیعی و مصنوعی مانند نفتا (اتر نفت)، سقز، رنگها و اقاقیا هستند و با استفاده از فرآیندهای شیمیایی ساده مخلوط می شوند، در اوایل قرن 20 تولید می شوند. لاک کفش می تواند سمی باشد و استفاده نادرست از آن می تواند روی پوست تأثیر بگذارد.
محبوبیت این محصول از قرن نوزدهم به طور موازی برای کفش های چرمی و مصنوعی افزایش یافت: جنگ های جهانی به معنای رشد قابل توجه تقاضا برای صیقل دادن چکمه های ارتش بود. یکی از مارک های گسترده در سراسر جهان کیوی است که کارخانه آن در سال 1904 در استرالیا تاسیس شد.

امروزه پیشرفت های بزرگی در علم وجود دارد که با استفاده از تکنیک های مختلف برای بدست آوردن خواص مطلوب، تولید بهتر قیر مجاز است، در حال حاضر گیاهان جدید قیر آن را با استفاده از روش بازیافت لاستیک تولید می کنند، زیرا فرمول هایی برای ترکیب لاستیک در قیر ایجاد شده است، به طوری که بخشی از خواص خود را بدست می آورد. این روش عمدتا در امولسیون های آسفالت استفاده می شود، اما در سایر ویژگی ها مانند مخلوط قیر، غشاهای ضد ترک و ضد آب نیز وجود دارد.
امروزه از تکنیک های تصفیه نفت برای ساخت قیرهای خاص مانند تقطیر خلاuum همراه با تقطیر اتمسفر استفاده می شود که شامل اعمال فشارهای نزدیک به اتمسفر به روغن و پس مانده آن به تقطیر خلاuum، حرارت تا 400 درجه سانتیگراد و انتقال است. به یک ستون تقطیر خلاuum. این روشها برای بازیافت بخارات برای سایر کاربرد ها، بلکه همچنین برای استخراج روغن از هیدروکربن های آن به طور طبیعی و بدون تأثیر بر ساختار مولکولی اجزا، استفاده می شود.

قیمت عمده واکس براق زیره کفش

قیمت عمده واکس براق زیره کفش مجموعه ما عرضه ارزان قیمت واکس زیره کفش عمده را آغاز نموده است. این ماده مخلوطی همگن از هیدروکربن های اشباع شده با زنجیره بلند است. به طور کلی، زنجیره های بیش از 25 اتم کربن، که از تصفیه بخش سنگین نفت به دست می آیند. ترکیب این مخلوط بسته به نوع روغن و فرآیند تصفیه می تواند متفاوت باشد. یک کفش با کیفیت، اگر به درستی نگهداری شود، می تواند یک عمر دوام داشته باشد. داشتن واکس براق زیره کفش یک امر ضروری است.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *