مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ویژه واکس پلی یورتان عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه صحیح مصرف واکس پلی یورتانقیمت روز واکس پلی یورتان عمده

صادران ویزه واکس پلی یورتان عمده، به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه انجام می شود. شرکت های متقاضی خرید واکس پلی یورتان در این کشورها، به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که انواع واکس پلی یورتان داشته به خرید آن تمایل دارند. صادرات واکس پلی یورتان منافع اقتصادی مناسبی را برای مراکز فعال در این حوزه داشته است.

صادرات ویژه واکس پلی یورتان عمده

نحوه صحیح مصرف واکس پلی یورتان

نحوه صحیح مصرف واکس پلی یورتان زمانی که ما بخواهیم قطعات پلی یورتانی را قالب گیری کنیم، به استفاده از واکس های جدا کننده نیاز داریم تا از چسبیدن مواد پلی یورتان به بدنه قالب جلوگیری شود. این مواد معمولاً از ترکیب ایزوسیانات و مواد پلی ال به دست می آیند؛ در واقع این دو ماده به نسبت مشخصی با یکدیگر ترکیب شده و فوم های پلی یوتان را تشکیل می دهند که البته این مواد خود به دو دسته نرم و سخت تقسیم بندی می شوند.

برای جدا کردن این مواد از قالب، واکس های جداکننده که در بازار به صورت مایع و یا اسپری وجود دارند، طراحی شده و کار را بسیار آسان خواهند کرد. نحوه صحیح مصرف واکس پلی یورتان مایع، با استفاده از اسپری بوده که در این صورت باید به محل مورد نظر پاشیده شود.
همچنین می توان این مایع را با استفاده از فرچه و اسفنج، به سطح درونی مایع آغشته نمود. به این ترتیب به دلیل گرمای سطح قالب، حلال واکس تبخیر شده و یک لایه نازک بر روی قالب شکل می گیرد. این همان لایه ای بوده که قرار است مانع از چسبیدن پلی یورتان به قالب گردد. در نتیجه شما می توانید قطعه خروجی پلی یورتان را به صورت سالم از قالب جدا کنید.
این واکس ها به دو نوع پایه آب و پایه حلال تقسیم می شوند که در واقع این تقسیم بندی، از نظر پایه حلال تشکیل دهنده آن است.

قیمت روز واکس پلی یورتان عمده

قیمت روز واکس پلی یورتان عمده برای انتخاب واکس پلی یورتان که بتواند کارایی و کیفیت بالایی را به ما ارزانی دارد، توجه به جنس قالب در درجه اول حائز اهمیت خواهد بود. دمای قالب و جنس قعطه پلی یورتان همگی در انتخاب نوع واکس جداکننده تاثیرگذار می باشند. همچنین قیمت هایی که برای انواع واکس جداکننده در نظر گرفته می شود، همگی می توانند در انتخاب مناسب ترین نمونه از این محصولات تاثیرگذار باشند.

قیمت روز واکس پلی یورتان عمده، با توجه به عمده بودن روش خرید آن، می تواند متغیر باشد. در واقع زمانی که شما به عنوان یک مشتری تعداد زیادی از این واکس ها را در سفارشات خود به ثبت می رسانید، می توانید از قیمت های بسیار مناسبی که برای آن در نظر گرفته می شود، نهایت بهره مندی را داشته باشید.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *