مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه بهترین واکس پایه آب فوم سرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

شکل ظاهری واکس پایه آب فوم سردقیمت نهایی واکس پایه آب فوم سرد

فوم ها موادی هستند انعطاف پذیر که کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارند، از این محصول در ساخت انواع صندلی ها، مبل ها و … استفاده می کنند، این محصول از پلی اورتان تشکیل می شود، مواد پلی اورتانی به وسیله دستگاه یا دست به قالب های مختلف تزریق می شوند و محصول مورد نظر تولید می شود البته برای جدا سازی فوم از قالب از واکس های مخصوص جداسازی استفاده می شود، واکس پایه آب فوم سرد از بهترین گونه های این واکس ها است که تولید و عرضه می شود.

عرضه بهترین واکس پایه آب فوم سرد

شکل ظاهری واکس پایه آب فوم سرد

شکل ظاهری واکس پایه آب فوم سرد فوم ها از پرکاربردترین مواد در تهیه وسایل مختلفی هستند که نیاز به انعطاف پذیری و در عین حال برگشت پذیری دارند.

این محصول زمانی که درون قالب ریخته می شود و سپس سفت می شود باید جدا گردد، جدا کردن محصول تولید شده با ابزار مختلف ممکن است سبب آسیب به محصول و رویه آن گردد به همین دلیل از انواع واکس ها به خصوص واکس پایه آب فوم سرد استفاده می گردد.

شکل ظاهری بسیاری از این واکس ها به خصوص واکس های پایه آب فوم سرد به شکل مایع می باشد ضمن اینکه هر کدام از این واکس ها درصد مختلفی از مواد جامد درون خود دارند.

در هنگام تزریق این واکس ها به قالب مواد موجود در واکس باعث جدا سازی هرچه بهتر فوم مورد نظر از قالب می شوند.

این واکس به واکس فوم نرم نیز شهرت دارد، زمانی که فوم به قالب چسبید ما می توانیم به وسیله پارچه یا اسپری واکس را به سطح قالب بزنیم تا عمل جدا سازی فوم از قالب با سهولت و سرعت بیشتری انجام بپذیرد.

قیمت نهایی واکس پایه آب فوم سرد

قیمت نهایی واکس پایه آب فوم سرد در فرآیند قالب گیری با استفاده از مواد پلی اورتانی چسبندگی این مواد به قالب بالا می رود.

به دلیل استفاده فراوان صنایع مختلف از فوم ها عرضه واکس پایه آب به فراوانی در بازار صورت می گیرد.

اگر شغل شما نیز در این رابطه است و شما در تولید فوم نقش دارید می توانید واکس مورد نیاز کارگاه های خود را از طریق ما تهیه کنید، مجموعه ما با برخورداری از بهترین کارشناسان فروش، بهترین نوع واکس پایه آب فوم سرد را در اختیار شما مشتری عزیز قرار می دهند.

قیمت واکس پایه آب بستگی به مواد اولیه تولید و قدرت جداسازی آن دارد، ما بهترین واکس را به شما عرضه می کنیم که دارای قدرت جداسازی بسیار بالایی است و استفاده از آن باعث می شود کمترین خسارت ها به محصولات تولیدی شما وارد شوند، ضمن اینکه تمامی محصولات ما با ضمانت کامل به فروش می رسند.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *