مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه واکس جداکننده فوم سرد تشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع واکس جداکننده فوم سرد تشکخرید مستقیم واکس جداکننده فوم سرد تشک

واکس جداکننده فوم سرد تشک مهمترین عنصر فرآیندی است برای ورود یک حلال به جریان نفت برای از بین بردن ناخالصی های موم از محصول مورد نظر استفاده می شود.

همچنین اصطلاحی است که در ریخته گری دقیق و فلزی برای از بین بردن موم ها یا عوامل اتصال از قالب استفاده می شود.

تعریف سوم هر سیستم حلالی است که برای از بین بردن عوامل آزادسازی قالب از قالب ها و قطعات تزریق استفاده می شود. ما فروشگاه عرضه واکس فوم سرد تشک هستیم.

عرضه واکس جداکننده فوم سرد تشک

آشنایی با انواع واکس جداکننده فوم سرد تشک

آشنایی با انواع واکس جداکننده فوم سرد تشک از انواع واکس جداکننده فوم سرد تشک برای استخراج اجزای دارای وزن مولکولی بالا، که اغلب به آنها موم گفته می شود، از جریان نفت استفاده می شود. این ناخالصی ها باعث ژل شدن یا جامد شدن فرآورده های نفتی در دماهای بالاتر می شوند.

آنها همچنین می توانند بر بازده احتراق سوخت های دیزل و بنزین تأثیر بگذارند. از حلالهای مختلفی می توان استفاده کرد، اما اثر مطلوب این است که مومهای موجود در حلال را برای استخراج بیشتر جدا کنیم، یا اینکه باعث جدا شدن مومها و شناور شدن در بالای آن شوند.

گازهایی مانند پروپان به عنوان عوامل تخریب موم مفید هستند. وقتی پروپان به جریان مایع تزریق می شود، چشمک می زند یا به گاز تبدیل می شود. این اثر که به آن خنک سازی خودکار گفته می شود، باعث سرد شدن سریع مایع می شود.

مواد مومی از مایع به جامد تبدیل می شوند و می توانند از قسمت بالای مخزن فیلتر یا بریده شوند.
در قالب ریخته گری دقیق یا سرمایه گذاری، ابتدا قالب های مومی از قسمت مورد نظر ساخته می شوند. قالب موم با غوطه وری مداوم قالب در گچ مایع با روکش گچ پوشانده می شود.

هنگامی که قالب به آرامی گرم می شود، موم ذوب شده و برداشته می شود و یک جای خالی داخلی در گچ شکل قطعه ایجاد می کند. این نوع ریخته گری را گاهی ریخته گری واکس گمشده می نامند. قالب گچ تا دمای بسیار بالا گرم می شود و یک سرامیک ایجاد می شود که می تواند حاوی فلز داغ مورد استفاده برای ساخت قطعه باشد.

خرید مستقیم واکس جداکننده فوم سرد تشک

خرید مستقیم واکس جداکننده فوم سرد تشک شما عزیزان می توانید جهت خرید مستقیم واکس تشک با ما تماس حاصل نمایید. قطعات پلاستیکی اغلب در قالب های تزریقی، با استفاده از رزین های ترموپلاستیک که در دمای پایین و منطقی ذوب می شوند، ساخته می شوند.

برای جلوگیری از چسبیدن قطعات پلاستیکی، ماده آزاد کننده قالب بر روی سطوح قالب پاشیده می شود.
قالب تزریقی همچنین می تواند از ترکیب قالب پخته شده به روشی دیگر استفاده کند. این مخلوط گرم می شود تا زمانی که نرم کننده موم نرم شود و مخلوط به قالب آماده شده تزریق شود. وقتی قطعه از قالب برداشته می شود، به همان روش قالب پخته شده، آب می شود.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *