مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده واکس جداکننده قالب پلی یورتان

آنچه در این مقاله می خوانید...

3 ویژگی مهم واکس جداکننده قالب پلی یورتانخرید عمده واکس جداکننده قالب پلی یورتان

عرضه واکس جداکننده قالب پلی یورتان از رونق فراوانی برخوردار است؛ چرا که این محصول، نقش مهمی در فرآیند تولید قطعات پلی یورتان ایفا می کند؛ در واقع بدون استفاده از مواد جدا کننده، جدا کردن قطعه از قالب، مشکل بوده و احتمال آسیب دیدن به قطعه خروجی وجود دارد؛ شایان ذکر است که عرضه کننده های واکس جدا کننده قالب پلی یورتان، این محصول را معمولاً به حالت مایع و در بسته بندی مناسب به فروش می رسانند.عرضه کننده واکس جداکننده قالب پلی یورتان

3 ویژگی مهم واکس جداکننده قالب پلی یورتان

3 ویژگی مهم واکس جداکننده قالب پلی یورتان یکی از مهم ترین مشکلاتی که تولید کنندگان قطعات پلی یورتان با آن مواجه هستند؛ چسبندگی مواد در حال شکل گیری به بدنه قالب است.
خوشبختانه راهکار بسیار خوبی برای مقابله با این مشکل وجود دارد؛ با استفاده از واکس های جدا کننده مخصوص قالب پلی یورتان می توان، این مواد را به راحتی از قالب جدا کرده و از آسیب رسیدن به پوسته قطعه خروجی پیشگیری نمود.

در رابطه با ویژگی های واکس جدا کننده قالب پلی یورتان، باید گفت؛ اغلب این مواد، حالت مایع داشته و با روش های مختلفی (مثلاً اسپری کردن) می توان قسمت داخلی قالب را به آن آغشته نمود.

مهم ترین مشخصه واکس های جدا کننده، این است که از یک پایه چربی و یک حلال قابل تبخیر تشکیل شده اند؛ وقتی این ماده بر روی قالب قرار می گیرد؛ بخار شده (به علت درجه حرارت قالب) و چربی آن باقی می ماند؛ همین ماده چربی، باعث جدا شدن قطعه از قالب می گردد.
با توجه به آنچه بیان شد؛ دمای تبخیر ماده حلال موجود در واکس جدا کننده باید از دمای تبخیر قالب کمتر باشد؛ نفت سفید و هگزان از مهم ترین این حلال ها به شمار می روند.

خرید عمده واکس جداکننده قالب پلی یورتان

خرید عمده واکس جداکننده قالب پلی یورتان خرید عمده واکس جداکننده قالب پلی یورتان، بخش مهمی از بازار مواد صنعتی را به خود اختصاص داده است؛ زیرا همان طور که قبلاً اشاره کردیم؛ این مواد به نوبه خود نقش مهمی در تولید قطعات پلی یورتان ایفا می کنند.

لازم به ذکر است که در هنگام خرید عمده واکس های جدا کننده قالب پلی یورتان باید به جنس قطعه مورد نظر، جنس قالب پلی یورتان و دمای ذوب آن، همچنین تجهیزات کارخانه یا کارگاه و البته قیمت واکس توجه کرد؛ زیرا این مواد به نوبه خود انواع مختلفی دارند.

انواع واکس های جدا کننده ای که در بازار خرید و فروش می شوند؛ به دو دسته کلی واکس های با پایه آب و واکس های جدا کننده پایه حلال طبقه بندی می شوند؛ از طرفی می توان آنها را بر اساس پایه چربی تشکیل دهنده آنها به گروه های واکس های سیلیکونی جدا کننده، انواع واکس جدا کننده روغنی و واکس های جدا کننده پارافینی تقسیم نمود.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *