مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده عمده واکس پایه حلال

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط نگهداری واکس های پایه حلالبهترین روش تهیه واکس پایه حلال عمده

واکس پایه حلال عمده از مهمترین اجزای جدا کننده قالب انواع پلاستیک است. ما فروشنده عمده واکس پایه حلال هستیم. در قالب گیری ترموست ها، چسبندگی رزین در رابطه با مواد قالب نقش اصلی را بازی می کند. این امر به ویژه در قالب ساخت رزین های اپوکسی، در همه موارد، در برخی از انواع پلی اورتان ها و در پلی استرهای غیر اشباع بسیار مهم است

فروشنده عمده واکس پایه حلال

شرایط نگهداری واکس های پایه حلال

شرایط نگهداری واکس های پایه حلال واکس پایه حلال یا پوشش های آزاد کننده سیلیکون با استفاده از تکنیک های مختلف در حجم کم در طیف وسیعی از بسترها استفاده می شود. پوشش های آزاد کننده یک سطح نچسب را تشکیل می دهند که برای محافظت از چسب های حساس به فشار تا زمان استفاده و همچنین بسیاری از مواد چسبنده دیگر مانند ترکیبات قیر، ترکیبات preg و مواد غذایی استفاده می شود. آنها را می توان در فرمولاسیون های مختلف (به عنوان مثال، حلال، فاقد حلال یا امولسیون) که با استفاده از فرایندهای مختلف پخت شیمیایی ساخته شده اند، از جمله افزودن کاتالیز شده با پلاتین یا رودیم و میعانات کاتالیزور قلع، یافت.

زمینه های کاربرد:

  • فیلم جداسازی محصولی است که برای دستیابی به انتشار راحت و یکنواخت کاربردهای رزین و ژل کت در فایبرگلاس، فلز، چوب، قالب های شیشه و … طراحی شده است.
  • خشک کننده سریع ماده آزاد کننده PVA مایع برای مواد کامپوزیتی، نچسب و محافظ رزین های اپوکسی، استرهای اپوکسی-وینیل و پلی استرها، کاربرد و تمیز کردن آن بسیار آسان است. عامل انتشار قالب برای مواد کامپوزیت، برای فایبرگلاس، اسپری و قالب ریزی دستی.
  • عوامل آزادکننده سیلیکون، به نوبه خود، به عنوان مواد افزودنی قالب استفاده می شوند تا اجازه آزاد شدن سریع محصولات در طول تولید، مانند لاستیک و ظروف غذا را بدهند. آنها همچنین چربی و بافت لغزنده کاربردهایی مانند پرس روزنامه و نوار نقاله غلتکی را افزایش می دهند.

عوامل آزاد کننده سیلیکون داو مزایای مختلفی را برای کاربردهای صنعتی مانند تولید محصولات تماس با مواد غذایی یا پوشش های فیلم و کاغذ ارائه می دهند. خواص نچسب آن اجازه می دهد:

  • بهره وری بالاتر
  • محصولات نهایی بهتر
  • کاهش ضایعات
  • طول عمر قالب ها و تجهیزات بیشتر است

بهترین روش تهیه واکس پایه حلال عمده

بهترین روش تهیه واکس پایه حلال عمده بهترین روش تهیه واکس پایه حلال عمده تماس با مجموعه ما میباشد. این ماده یک مایع آبی بی رنگ و محلول در آب است که بر پایه الکل پلی وینیل با ویسکوزیته پایین برای کاربردهایی که لازم است یک فیلم مقاوم در برابر حلال تشکیل شود وجود دارد. این فیلم جدا کننده برای تهیه قالب های فایبرگلاس استفاده می شود، که اگر روی سطح قالب قبلی واکس زده شود، خشک می شود و یک لایه کوچک ایجاد می کند که اجازه می دهد پوشش ژل، الیاف و رزین استفاده شود. بدون اینکه آنها به قالب بچسبند، می تواند قالب ها را جدا کند.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *