مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده واکس جداکننده فوم سرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید واکس جداکننده فوم سردقیمت انواع واکس جداکننده فوم سرد

محصولات پلی یورتان با استفاده از قالب های پیش فرض تهیه می شوند، اما این محصولات در انتهای ساخت چسبندگی زیادی دارند و مشکلاتی را به وجود می آورند؛ واکس جداکننده فوم سرد محصولی صنعتی و شیمیایی است که عمل جدا کردنمحصولات پلی یورتان از قالب آنها را آسان می سازد و روند ساخت و عرضه این دسته از کالاهای مهم اقتصادی را تسریع می نماید.

فروشنده واکس جداکننده فوم سرد

مراحل تولید واکس جداکننده فوم سرد

مراحل تولید واکس جداکننده فوم سرد همانطور که پیش تر نیز اشاره شد واکس جداکننده فوم سرد محصولی شیمیایی است و با ترکیب مواد مختلف از جمله مشتقات نفتی تهیه می گردد؛ تولید این محصول توسط ماشین آلات پیشرفته و علوم مهندسی مواد صورت می پذیرد و کارشناسان این زمینه نظارت کام و مداومی بر روی فرایند تهیه آنها دارند.
در مرحله ابتدایی تولید واکس های جدا کننده مواد اولیه پایه مشخص گردیده و با یکدیگر ترکیب می شوند؛ این مواد عموما دارای دو دسته بندی پایه حلال و پایه آب می باشند و کاربردهای متفاوتی نیز دارند که برخی از آنها نقش جداکننده پارافین ها، مواد سیلیکونی و یا روغنی را دارا می باشند.

این محصولات در یک نوع مایع قابل تبخیر ترکیب شده و در بین قالب و محتوای مدنظر تولید قرار داده می شوند؛ پس از آن اعمال حرارت موجب می شود تا واکس جدا کننده تبخیر گردیده و لایه نازکی به نام فیلم که ماهیتی چربی گونه دارد ایجاد شود.
لایه ایجاد شده از چسبیدن فوم های پلی یورتان به قالب جلوگیری می کند و از این طریق پس از اتمام فرایند تولید، سهولت در جداسازی قالب و محصول را منجر می شود.

قیمت انواع واکس جداکننده فوم سرد

قیمت انواع واکس جداکننده فوم سرد تولید واکس فوم سرد در داخل کشور موجب شده است تا مصرف کنندگان داخلی هزینه های کمتری را برای دسترسی به این محصول با ارزش و اقتصادی متحمل شوند؛ پیش از این عمده محصولات صادراتی بودند و با قیمت های بسیار بالایی به بازار عرضه می گشتند.
امروزه واکس های تولید شده توسط سازندگان داخلی دارای مدارک و استانداردهای بین المللی معتبری می باشند و به همین علت به کشورهای دور و نزدیک جهان نیز صادر می شوند.

از آن جایی که در حال حاضر ایران خود فروشنده واکس فوم جدا کننده است انتظار می رود که این کالاها با سهولت بیشتر و قیمت های کمتری به خریداران عرضه گردند؛ از نکات شایان ذکر این است که تمهیدات در نظر گرفته شده نظیر فروش عمده و مستقیم انواع واکس فوم سرد دسترسی به این مهم را ممکن ساخته است و خریداران می توانند در ازای پرداخت هزینه هایی ایده آل و اقتصادی، به میزان قابل توجهی از فوم های سرد درجه یک دست یایند و رونق بسیاری را برای فعالیت هایشان ایجاد نمایند.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *