مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بزرگ واکس جداکننده درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید واکس های جداکنندهروش های جدید عرضه واکس جداکننده

فروشگاه واکس جداکننده درجه یک از فعالات عرصه تجاری و اقتصادی در این عرصه است که با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارد در کار عرضه حرفه ای این محصول بوده و با ارائه متنوع ترین نمونه ها به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع نموده است. مشتری نیز می تواند آن را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کند.

فروشگاه بزرگ واکس جداکننده درجه یک

مراحل تولید واکس های جداکننده

مراحل تولید واکس های جداکننده مراحل تولید واکس های جدا کننده بسته به نوع آنها متفاوت می باشد، چون این واکس دارای دو نوع پایه آب و پایه حلال می باشد که هر یک از آنها از چسبیدن قطعه به قالب جلوگیری می کنند. لذا برخی از این محصول به صورت جامد و برخی به صورت مایع است که نوع مایع بر سطح اسپری یا استعمال می شود و نوع جامد نیز به صورت مالشی استفاده می شود.

واکس جدا کننده بین سطح قالب و سطح قطعه فیلم نازکی ایجاد نموده و جلوگیری از آسیب رساندن به قطعه و قالب می کند که در قالب های فنولیک، اپوکسی و پلی یورتان کاربرد دارد. این ماده بدون بو است و کاربردهای صنعتی دارد که در صنایع مختلف جهت تولیدات مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه کار واکس جدا کننده بدین صورت است که چربی در درون مایعی مانند نفت سفید، نفتا، هگزان و … حل می شود و بر سطح قالب اعمال می شود. لذا بعد از آن حلال واکس به دلیل گرمای قالب تبخیر شده و فیلمی نازک از چرب بر سطح قالب ایجاد شده و این سبب می شود قطعه به سطح قالب چسبندگی ایجاد نکند.

روش های جدید عرضه واکس جداکننده

روش های جدید عرضه واکس جداکننده روش های جدید عرضه واکس جداکننده به صورت اینترنتی یا آنلاین است که در این روش خریدار می تواند در هر زمان و مکانی بدون خارج شدن از محل مورد نظر خود بدون دغدغه براحتی خرید کند. در این روش مانند روش حضوری حق انتخاب مشتری بالا است و هزینه ای نیز برای رفت و آمد متحمل مشتری نخواهد شد.

واکس جداکننده کاربردهای فراوانی دارد. مانند:

  • برای محصولاتی که نیاز به تولید دقیق دارد.
  • محصولاتی که به سطح براق نیاز دارد.
  • محصولاتی که با هزینه کمتر نیاز به نتیجه بهتری دارد.
  • در باکلیت، پلی استر، قالب کامپوزیتی و ریخته گری اپوکسی نیز کاربرد دارد.
  • در صنعت برق در قالب مقره و در فوم مبل و صندلی نیز بکار می رود.
  • در لاستیک، پلی اورتان و … نیز استفاده می شود.
  • به قالب آسیب نمی رساند و در زمان کوتاهی خشک می شود.

این محصول در سه نوع سیلیکونی، پارافینی و روغنی وارد بازار می شود که کاربردهای هر کدام متفاوت می باشد که صنایع مختلف از خریداران آن هستند.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *