مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بزرگ واکس جداکننده پلی یورتان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های واکس جداکننده پلی یورتانراه های خرید واکس جداکننده پلی یورتان

واکس های جداکننده پلی یورتان در واقع یک لایه بسیار نازک بین قالب و فوم هایی که برای زیره کفش و یا تشک تختخواب نیاز است ایجاد کرده تا فوم بعد از شکل گیری به قالب نچسبد و به راحتی از قالب جدا شود. فروشگاه بزرگ واکس جداکننده پلی یورتان این کالای بسیار عالی و مقاوم به حرارت را با قیمتی بسیار مناسب و منطقی در اختیار تمام مصرف کنندگان صنعتی قرار می دهد.

فروشگاه بزرگ واکس جداکننده پلی یورتان

ویژگی های واکس جداکننده پلی یورتان

ویژگی های واکس جداکننده پلی یورتان در صنایع مختلف که باید برای تولید انواع لوازم مانند فوم هایی که برای تختخواب ها استفاده می شوند از یک سری مواد و وسایل استفاده کرد تا هنگام سرد شدن و در مرحله پایانی به فوم کمک کند تا فوم شکل گرفته به قالب نچسبد این مواد واکس جداکننده پلی یورتان نامیده می شود.

در واقع این واکس به مواد جدا کننده ای اطلاق می شود که از مواد نفتی و یا موادی نظیر آن تولید شده که دارای چربی زیادی هستند و بین فوم و قالب قرار داده می شوند یعنی قبل از اینکه فوم داغ را داخل قالب بریزند تمام سطوح قالب حتی تمام کنج ها و فرورفتگی های آن را با واکس کاملا می پوشانند سپس فوم را داخل قالب استفاده می کنند این واکس در مقابل حرارت های بالا بسیار مقاوم است و به هیچ عنوان اثر چربی و روانی خود را از دست نمی دهد و کاملا روی ترکیبات فوم بی اثر است.

زمان خروج فوم از قالب این واکس به هیچ عنوان روی فوم باقی نمی ماند و اثری نامطلوب روی فوم شکل گرفته ایجاد نمی کند این مواد نسبت به فشار و دما و حرارت بسیار مقاوم بوده و سبب جدا شدن فوم شکل گرفته با سرعت بالا از قالب می شود.

راه های خرید واکس جداکننده پلی یورتان

راه های خرید واکس جداکننده پلی یورتان تولید کننده با توجه به نیاز بسیاری از کارخانجات تولید کننده کفش و فوم های تختخواب مبادرت به تولید انواع بهترین واکس های جدا کننده شده که با سرعت بسیار بالا سبب جدا شدن فوم تولید شده از قالب می شود و این کالا را در تمام مراکز مجاز فروش در سراسر کشور توزیع کرده تا در صنایع مختلف از این کالا استفاده شود.

برای تهیه خرید واکس پلی یورتان شما می توانید به صورت حضوری به فروشگاه واکس پلی یورتان مراجعه کرده و واکس را تهیه و خریداری فرمایید و یا با مراجعه به سایت های شرکت تولید کننده در اینترنت از خرید واکس پلی یورتان استفاده کرده و با اختصاص زمانی کوتاه واکس را به صورت جزئی و یا خرید تهیه عمده حتی ارزانتر از قیمت و فی بازار ثبت سفارش و خریداری فرمایید.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *