مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی مموری فوم تشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با خصوصیات مموری فوم تشکقیمت خرید مموری فوم تشک

تشک مموری فوم، تشکی است که از کف و مموری فوم تشکیل شده است. هسته مرکزی به طور کلی از فوم است و ممکن است لایه بیشتری به عنوان ماده افزودنی در آن باشد. قسمت فوقانی، روی تشک، فوم مموری است. ضخامت این لایه می تواند متفاوت باشد. ما اقدام به فروش استثنایی مموری فوم تشک نموده ایم. از مموری فوم بیشتر در استراحت استفاده می شود زیرا ویژگی های آن برای استراحت با کیفیت بیشتر توصیه می شود.

فروش استثنایی مموری فوم تشک

آشنایی با خصوصیات مموری فوم تشک

آشنایی با خصوصیات مموری فوم تشک ابتدا باید یک تشک مموری فوم انتخاب کنید که خیلی ضخیم نباشد. تنها در این صورت است که مزیت اصلی آن را حفظ خواهید کرد: این که بدون ایجاد احساس فرو رفتن، با بدن شما سازگار شود. ترکیب این نوع تشک ها متفاوت است، اگرچه آنچه که ما تشک مموری فوم می نامیم معمولاً دارای لایه هایی از کف حافظه است که با کف تغییر یافته است. استراحت روی این نوع مواد انعطاف پذیر و بسیار سازگار، آرامش را بهبود می بخشد. برای انتخاب تشکی از این نوع که واقعاً آنچه حافظه کف را نوید می دهد به شما می دهد، از تراکم مناسب آنها اطمینان حاصل کنید.

تراکم یک ماده، هرچه باشد، وجود آن در یک تشک برای هر متر مکعب است. در Kg /m3 بیان می شود. بسته به این تراکم، یک تشک مموری فوم مزایای دیگری را به همراه خواهد داشت. اگرچه مموری فوم استراحت راحت تری را امکان پذیر می کند، درجه استحکام آن توسط این ماده داده نمی شود، بلکه توسط کف موجود در هسته ایجاد می شود. تشک بسته به هسته و نه به ویسکو کم و بیش سخت خواهد شد.

در مورد کف، امکان انتخاب بر اساس تراکم نیز وجود دارد. مشهورترین آنها چگالی متوسط ​​و استحکام (بین 30 تا 40 کیلوگرم در متر مکعب) است. این معمولاً به استحکام مربوط می شود، اگرچه، حتی، آنها آن را تضمین نمی کنند. کیفیت کف و تخلخل آن، می تواند به تشک با وزن کمتری محکمتر شود. بدین ترتیب ساختار فوم ساخته شده است که به شما امکان می دهد این استحکام حاصل شود.

قیمت خرید مموری فوم تشک

قیمت خرید مموری فوم تشک مجموعه ما بهترین قیمت خرید فوم تشک مموری را ارائه می دهد. برای ثبت سفارش و یا استعلام قیمت مموری فوم تشک با ما تماس بگیرید. هر تشک مموری فوم به دلیل کارایی بالای این ماده تشک خوبی خواهد بود. اما بین مدل های سطح بالا، میان رده و سطح پایین تفاوت هایی وجود دارد. برای شروع، اگرچه تشک مموری فوم باید از 5 تا 10 سال دوام داشته باشد، اما مدل های سطح بالا تا پایان این دوره در شرایط بهتر خواص خود را حفظ می کنند، در حالی که زودگذرها زودتر آنها را از دست می دهند. دوام تشک به کیفیت مواد بستگی دارد نه به تراکم آنها.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *