مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شگفت انگیز واکس جداکننده فوم سرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین واکس جداکننده فوم سرد کدام است؟قیمت واکس جداکننده فوم سرد عمده

واکس جداکننده فوم سرد بر اساس هیدروکربن ایزوپارافینیک بسیار خالص فرموله شده است. حلال ها حاوی هیدروکربن های غیر اشباع، مواد معطر یا ناخالصی هایی مانند گوگرد و کلر نیستند. هیدروکربنهای ایزوپاراوین برای انسان و محیط زیست بی ضرر هستند و همچنین به عنوان مواد افزودنی در لوازم آرایشی کاربرد زیادی دارند. فروش واکس جداکننده فوم سرد به صورت شگفت انگیز توسط مجموعه ما شروع شده است!

فروش شگفت انگیز واکس جداکننده فوم سرد

بهترین واکس جداکننده فوم سرد کدام است؟

بهترین واکس جداکننده فوم سرد کدام است؟ به عنوان جز اصلی، ماده تمیز کننده عمل می کند، دارای خصوصیات فیزیکی ایده آل است و بر خلاف هیدروکربن های پارافینی قابل اشتعال معمولی، دارای دمای اشتعال و نقطه جوش انتهایی است.
با افزایش محتوای استون در حلال، در اولین مراحل تبلور، سنگدانه های بلوری جمع و جورتر با قابلیت تصفیه پذیری بهتر تشکیل می شوند. استفاده از یک حلال با محتوای زیاد اجزای معطر برای شستشوی مانده پارافین به شستشوی بهتر پارافین از روغن کمک می کند. علاوه بر این، به دلیل طرح جداگانه استفاده از حلال، می توانید به سرعت ترکیب آن را تغییر دهید.

همانطور که در بالا ذکر شد، بوی پارافین در بیشتر موارد در نتیجه نقض روش تکنولوژیکی تولید آن ظاهر می شود. این بو می تواند به دلیل ورود بخشهای سبک به ماده اولیه (در واحدهای تقطیر یا تقطیر دوغاب ثانویه) ایجاد شود. این با تعیین نقطه اشتعال مواد اولیه تشخیص می شود که نباید کمتر از 160 درجه سانتیگراد باشد. ترک خوردگی مواد اولیه در حین تقطیر نیز می تواند بو ایجاد کند. علاوه بر این، هنگامی که حلالها (فنل، فورفورال، تولوئن و زایلن ها) به طور ناقص از موم پارافین خارج می شوند، می تواند ظاهر شود. لازم است علت بو را از بین ببرید و از بین ببرید.
با افزودن گلیکول بر پایه هیدروکربنهای نفتی فرموله شده، در حالت ایده آل چربی زدایی کرده و شار باقیمانده و یونهای حاوی خاک را از بین می برد. ظرفیت حل شدن آماده سازی بسیار زیاد است، با این وجود می توان آن را به راحتی با دستگاه تقطیر دفع کرد.

قیمت واکس جداکننده فوم سرد عمده

قیمت واکس جداکننده فوم سرد عمده شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت نهایی واکس جداکننده فوم سرد عمده با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید. این محصول برای چربی زدایی قطعات آلوده، از بین بردن روغن مورد استفاده در ماشین آلات صنعتی که با فشار بالا کار می کنند مناسب است. ما با توسعه محصول (کاهش خطرات زیست محیطی، توسعه راه حل ها و عوامل تمیز کننده، تدوین استانداردهای کنترل شده برای تجهیزات، تشکیل پایگاه داده برای کنترل کیفیت تمیز کردن) ما با داشتن تجربه و دانش انباشته در زمینه مکانیسم های ماشین لباس شویی هیدروکربن، آماده ارائه طیف گسترده ای از حلال ها هستیم که مناسب ترین نوع شستشو هستند، از جمله دستورالعمل های استفاده و استفاده و پشتیبانی فنی برای نگهداری تجهیزات.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *