مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم مواد ایزو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اصلی مواد ایزو در صنعتروش های جدید خرید مواد ایزو

استاندارد مواد ایزو (ISO) گروه های استاندارد مواد را به 6 نوع مختلف تقسیم می کند. هر نوع با توجه به ماشین کاری و آماده سازی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که خواسته های مختلفی را برای ابزار ایجاد می کند. این مواد به سبب استاندارد بودن مزایای زیادی دارند. ما اقدام به فروش مواد ایزو به صورت مستقیم نموده ایم.

فروش مستقیم مواد ایزو

کاربرد اصلی مواد ایزو در صنعت

کاربرد اصلی مواد ایزو در صنعت بیشترین تنوع در انواع مختلف قطعات احتمالاً در P یافت می شود که بخشهای مختلف صنعتی را در بر می گیرد. آنها معمولاً تراشه های طولانی دارند و از لوکس تشکیل تراشه های مداوم نسبتاً یکنواختی برخوردار هستند. این تغییرات معمولاً به محتوای کربن بستگی دارد.

فولاد بزرگترین گروه در منطقه ماشین کاری است. فولاد می تواند سخت نشده یا خاموش شود و با سختی تا 400 HB معتدل شود. فولاد آلیاژی است که جز main اصلی آن آهن (Fe) است. از طریق یک فرآیند ریخته گری تولید می شود. محتوای کربن فولادهای غیر آلیاژی کمتر از 0.8٪ است و فقط حاوی Fe است، اما هیچ عنصر آلیاژی دیگری ندارد. محتوای کربن فولادهای آلیاژی کمتر از 1.7٪ و عناصر آلیاژی مانند Ni ،Cr ،Mo ،V ،W.
بیشترین کاربرد خود را در صنعت فرآوری، فلنج، لوله، نفت و گاز و در صنعت داروسازی می یابد. در حین ماشین کاری، یک تراشه لایه ای و نامنظم تشکیل می دهد زیرا نیروهای برش بالاتر از فولاد معمولی است. انواع مختلفی از فولاد ضد زنگ وجود دارد.

فولادهای ضد زنگ مواد آلیاژی با حداقل 11-12 درصد کروم هستند. محتوای کربن معمولاً کم است (می تواند تا 01/0٪ کاهش یابد). آلیاژها عمدتاً Ni (نیکل)، Mo (مولیبدن) و Ti (تیتانیوم) هستند. لایه Cr2O3 که روی سطح فولاد تشکیل می شود، آن را در برابر خوردگی مقاوم می کند. مشخصات ماشین کاری در ISO M / فولاد ضد زنگ: مواد تراشه بلند. کنترل تراشه در فریتیک منظم است و در آستنیت و دوبلکس مشکل می شود.

اینها عمدتا قطعات خودرو، ساخت ماشین آلات و تولید فولاد هستند. تشکیل تراشه مواد ISO-K از تراشه های تقریباً پودر شده تا تراشه های طولانی متغیر است. توان مورد نیاز برای ماشین کاری این گروه از مواد معمولاً کم است. توجه به این نکته مهم است که بین چدن خاکستری (نزدیک پودر) و فولاد شکل پذیر که اغلب دارای شکستگی تراشه ای مشابه فولاد است تفاوت زیادی وجود دارد.

روش های جدید خرید مواد ایزو

روش های جدید خرید مواد ایزو مجموعه ما یکی از به صرفه ترین روش های جدید خرید مواد ایزو که روش خرید آنلاین است را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این محصولات در صنایع مختلفی کاربرد دارند. صنعت هوافضا، هواپیمایی و تولیدکنندگان چرخ آلومینیوم برای بخش خودرو از عمده ترین کاربران این ماده هستند.

اگرچه آنها به نیروی کمتری در هر میلی متر مکعب نیاز دارند، اما به دلیل سرعت بالای حذف تراشه، هنوز هم توصیه می شود حداکثر توان مورد نیاز را محاسبه کنید. تشکیل تراشه مواد ISO-K از تراشه های تقریباً پودر شده تا تراشه های طولانی متغیر است

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *