مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین کاربرد واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازیارزان ترین واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی

واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی محصولاتی هستند که برای تهیه قالب های این صنعت به همراه فیلم جدا کننده مورد استفاده قرار می گیرند. فروش واکس صنایع خودروسازی توسط ما انجام می شود. آنها باعث جدا شدن قطعات می شوند و از ترک خوردن پوشش ژل جلوگیری می کنند و در عین حال از قالب محافظت می کنند و باعث افزایش طول عمر این مواد می شوند.

فروش واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی

مهمترین کاربرد واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی

مهمترین کاربرد واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی موم که به طور خاص برای تولید یک فیلم عایق بین قالب و قطعه فایبرگلاس ساخته شده، باعث سهولت در جدا شدن و همچنین درخشش قالب یا ماتریسی می شود که در آن کار می کنید. موم آزاد کننده باید در توالی موم و پرداخت قالب هایی که روی آنها فایبرگلاس لمینیت می شود، اعمال شود. برای سطوح جدید و یا شروع، شش توالی موم و پرداخت توصیه می شود که با پرداخت سطح و استفاده از موم، این ترتیب کاهش می یابد.

روش مصرف:

  • قالب را با مواد پاک کننده نازک و پودر، در صورت لزوم با ماسه 220 گرم آب کاملا تمیز کنید. کاملا خشک کنید.
  • با استفاده از اسفنج یک فیلم جداکننده را روی کل قالب قرار دهید. صبر کنید تا کاملا خشک شود
  • موم آزاد کننده را با کمک پارچه (مانند پیراهن نخی) بزنید. حداقل 4 لایه با یک پارچه خشک با حرکات دورانی و کوتاه روی کل سطح اعمال می شود.
  • اطمینان حاصل کنید که بین لایه و لایه باقی مانده موم روی سطح وجود نداشته باشد. بنابراین بهتر است که با پارچه پهن کنیم و سپس با استفاده از پارچه دیگری آن را از بین ببریم. سپس پارچه سوم تمیز را رد می کنیم که با آن نوعی پرداخت بعدی انجام خواهیم داد. اگرچه ظاهراً در حال حذف موم هستیم، اما فیلم محافظ هنوز وجود دارد. بین هر لایه ای که ایجاد شده حداقل 20 دقیقه انتظار می گذاریم.
  • پس از اینکه پلیمر رزین کاملاً پلیمری شد، قطعه را از قالب جدا کنید (ابتدا 24 لبه را با کفگیر صاف و بسیار نازک جدا کنید، سپس ضربات کوچکی به قالب وارد کنید (پتک لاستیکی یا چوبی) گوه)

ارزان ترین واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی

ارزان ترین واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی مجموعه ما اقدام به ارزان ترین واکس جداکننده قالب صنایع خودروسازی و در عین حال با کیفیت ترین نموده است. این ماده مکمل مناسبی برای آزاد سازی موم است، زیرا یک فیلم نازک، انعطاف پذیر و نچسب بین قالب و تولید مثل یا قطعات ایجاد می کند و از چسبیدن آنها به یکدیگر جلوگیری کرده و کار شما را خراب می کند. به عبارت دیگر، پلی وینیل الکل کار می کند. به عنوان یک ماده آزاد کننده قالب برای رزین پلی استر و به عنوان یک مانع عایق برای رزین های اپوکسی، رزین های پلی کاربرد های فراوانی دارد.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *