مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت واکس جداکننده فوم سرد صنایع خودروسازی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جایگاه واکس جداکننده فوم سرد در صنایع خودروسازیدلایل افزایش قیمت واکس جداکننده فوم صنایع خودروسازی

برای تولید انواع فوم های سرد مورد استفاده در صنایع خودروسازی استفاده از واکس جدا کننده لازم می باشد. این واکس دارای کارایی بسیار زیادی در این صنایع است و می تواند در تولید بهترین این فوم ها نقش موثری داشته باشد. این واکس اکثرا وارداتی است و دارای قیمت ثابتی نمی باشد بنابراین خریداران بایستی قبل از سفارش نسبت به استعلام قیمت واکس جداکننده فوم سرد صنایع خودروسازی اقدام کنند و با اطلاع از نرخ روز این محصول سفارش خود را نهایی نمایند.قیمت واکس جداکننده فوم سرد صنایع خودروسازی

جایگاه واکس جداکننده فوم سرد در صنایع خودروسازی

جایگاه واکس جداکننده فوم سرد در صنایع خودروسازی در صنایع خودروسازی فوم سرد برای تولید محصولاتی همچون پشت سری ها، صندلی و بسیاری از قطعات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این فوم نقش مهمی در کیفیت خودرو دارد بنابراین بدون آن استفاده از خودرو عملاً ممکن نمی باشد و هیچ جایگزین مناسب تری به جای فوم سرد هنوز ابداع نشده است.

برای تولید این نوع فوم سرد از قالب های مخصوص استفاده می ‌شود به عنوان مثال برای صندلی ها از قالب مخصوصی استفاده می گردد که در انواع خودرو این قالب شکل متفاوتی دارد. برای تولید این فوم پلی اورتان که پلیمر حاصل از صنایع پتروشیمی است به کار می رود. این محصول می تواند در قالب تحت واکنش های شیمیایی حجیم شده و به شکل قالب در آید، با این وجود پلیمر پلی اورتان در داخل قالب به بدنه قالب می چسبد و برای حل این مشکل از واکس جدا کننده استفاده می شود.

واکس فوم صنایع خودروسازی به بخش داخلی قالب اسپری می شود و با قرار دادن ماده سازنده فوم یعنی پلی یورتان و حجیم شدن آن امکان خارج کردن آن از قالب به راحتی ممکن است به این ترتیب انواع فوم مورد نیاز برای صنایع خودرو سازی به صورت کاملا سالم و بدون کوچک ترین عیب تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

دلایل افزایش قیمت واکس جداکننده فوم صنایع خودروسازی

دلایل افزایش قیمت واکس جداکننده فوم صنایع خودروسازی واکس جدا کننده فوم صنایع خودروسازی از محصولات وارداتی است و واردات آن با استفاده از ارزهای خارجی و از طریق گمرک صورت می گیرد. دلایل متعددی برای افزایش قیمت واکس صنایع خودروسازی وجود دارد که مهم ترین آنها نرخ ارز می باشد. افزایش نرخ ارز در سال ‌های اخیر چشمگیر بوده است و به طور مستقیم باعث افزایش نرخ این محصول شده است که در نهایت باعث افزایش قیمت فوم در صنایع خودروسازی می شود.

از دیگر دلایل افزایش قیمت این محصول افزایش تعرفه های گمرکی برای این محصول است که هر سال به طور مرتب بالا می رود. مجموعه عوامل ذکر شده باعث شده اند که قیمت این واکس نسبت به چند سال قبل چند برابر شده و محصولاتی که واکسن در تولید آنها نقش اساسی دارد نیز قیمت شان بالا رود.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *