مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع واکس فوم سرد صندلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های مصرف واکس فوم سرد صندلیعامل موثر بر قیمت واکس فوم سرد صندلی

واکس فوم سرد صندلی برای جداسازی پلی استرها، پلی اورتان ها، اپوکسی ها و سایر مواد ریخته گری در دمای حداکثر 110+ درجه سانتیگراد استفاده می شود. مجموعه ما یکی از بهترین مراکز توزیع واکس فوم سرد صندلی در ایران است.

اعمال آسان بر روی سطح قالب و صیقل دادن بدون ایجاد رگه هایی، درخشش خوبی را ایجاد می کند. برای ایجاد یک پوشش ضد چسب در سطح قالب، که می تواند برای چندین برداشت استفاده شود.

مراکز توزیع واکس فوم سرد صندلی

روش های مصرف واکس فوم سرد صندلی

روش های مصرف واکس فوم سرد صندلی ایجاد یک فیلم مانع که جداسازی چندگانه قالبها را برای بدست آوردن سطح صاف و براق قطعات ساخته شده از فایبرگلاس، پلاستیک، گچ، سنگ مصنوعی فراهم می کند.
قوطی را به مدت 1 دقیقه تکان دهید.

مقدار کمی از ترکیب را روی قالب پاشیده و با یک پارچه تمیز روی کل سطح پخش کنید، بگذارید 5-10 دقیقه بماند تا ترکیب خشک شود و با استفاده از یک پارچه نرم تمیز براق شود. در یک مکان خنک، خشک و تهویه دور از منابع آتش، بخاری و سایر منابع گرما نگهداری شود.
از ضربه و نور مستقیم خورشید محافظت کنید. دمای ذخیره سازی و حمل و نقل از -30 درجه سانتیگراد تا + 30 درجه سانتیگراد! تغییر شکل سیلندر در هنگام ذخیره سازی مجاز نیست.
در یک اتاق گرم و گرم نشده با دمای بیش از 50 درجه سانتیگراد در ظرف محکم بسته نگهداری شود. از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.
هرچه درجه حرارت بالاتر باشد، پوشش نرمتر و چگالی جریان مجاز بالاتر است. هنگام کار با قالب های مومی، دما می تواند تا 35 درجه باشد، هنگام کار با قالب های فلزی، به عنوان مثال سرب، دما می تواند تا 50 درجه باشد.

موارد احتیاط
سیلندر تحت فشار! در محل شعله های باز و اجسام داغ اسپری نکنید! قابل اشتعال! بعد از استفاده بطری را باز یا نسوزانید! از قرار گرفتن در معرض الکتریسیته ساکن خودداری کنید. هنگام کار، از وسایل محافظ شخصی برای پوست دست (دستکش)، اندام های تنفسی (تنفس) و چشم (عینک) استفاده کنید. از بخارهای آئروسل استنشاق نکنید، از تماس با پوست و چشم خودداری کنید. در یک مکان تهویه مناسب کار کنید! تجزیه یا به کودکان ندهید!

عامل موثر بر قیمت واکس فوم سرد صندلی

عامل موثر بر قیمت واکس فوم سرد صندلی عامل موثر بر قیمت واکس فوم صندلی ماده اولیه آن است. ساخته شده از واکس های طبیعی و مصنوعی با کیفیت بالا، هیدروکربن ها، مواد افزودنی اصلاح کننده و پلاستیک ساز. سادگی ساخت قالب های مومی، دقت تولید مثل و هزینه پایین این ترکیبات باعث شده است که بیشترین متداول در آبکاری های هنری باشد.

عیب آن عدم امکان استفاده مجدد است. برای حذف کپی از مدال، از سینی های فلزی استفاده می شود. محیط ورق پخت باید بزرگتر از محیط مدال باشد تا فرم تمام شده دارای لبه های کافی برای تعلیق تماس بعدی و اصلاح لبه های مدال حاصل باشد. قالب ها پس از سخت شدن کامل ترکیب برداشته می شوند.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *