مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید واکس جداکننده قالب صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

واکس جداکننده قالب صنعتی چه خصوصیاتی دارد؟عوامل موثر بر قیمت واکس جداکننده قالب صنعتی

خوشبختانه امروزه واکس جداکننده قالب صنعتی در کشور ایران و به وسیله تولید کنندگان ایرانی تولید می ‌شود و در حجم انبوهی به بازار ارائه می گردد. برای خرید این محصول می توانید به مرجع خرید واکس صنعتی جداکننده مراجعه نمایید و این محصول را به میزان مورد نیاز تان خریداری کنید.

مرجع خرید واکس جداکننده قالب صنعتی

واکس جداکننده قالب صنعتی چه خصوصیاتی دارد؟

واکس جداکننده قالب صنعتی چه خصوصیاتی دارد؟ واکس جدا کننده قالب صنعتی یکی از محصولاتی است که از آن برای پیشگیری از چسبیدن مواد به قالب مورد استفاده قرار می گیرد. همان‌طور که می ‌دانید چسبیدن فوم به قالب می ‌تواند موجب آسیب رسیدن به قالب شود و دیگر نتوان از آن قالب برای درست کردن فوم استفاده کرد. به همین خاطر از یک لایه نازک جدا کننده برای جلوگیری از چسبیدن فوم به قالب استفاده می شود.

لازم به ذکر است که واکس جدا کننده قالب صنعتی دارای حالت مایع می باشد و با به وجود آوردن یک لایه محافظ بر روی قالب ها، موجب جلوگیری از چسبیدن مواد پلی یورتان به قالب می ‌شوند و از قالب در برابر آنها محافظت می کند. بنابراین امروزه استفاده از این واکس ها بسیار مهم و ضروری تلقی می شود و بدون استفاده از آنها نمی توان اقدام به تولید فوم سرد کرد.

چرا که بدون استفاده از این مواد تنها پس از یک بار استفاده از قالب، مواد پلی اورتان به قالب می چسبند و قالب را خراب می کنند. لازم به ذکر است که راهکارهای مختلفی برای استفاده از این مواد بر روی قالب وجود دارد که معمول ترین روش استفاده از اسپری می باشد. چرا که در این روش تمامی نقاط قالب و نقاط زاویه دار نیز به طور کامل به مواد جدا کننده آغشته می‌ شوند و امکان چسبیدن مواد پلی اورتان به قالب به صفر می ‌رسد.

البته برخی دیگر از کارخانجات نیز از روش ‌های دیگری نظیر استفاده از اسفنج یا فرچه برای آغشته کردن قالب به مواد جداکننده استفاده می کنند که نسبت به روش قبلی زمان برتر می باشد و طرفداران آن کمتر هستند. به هر ترتیب می ‌بایست از این مواد برای پوشش قالب استفاده شود تا بتوان اقدام به تولید فوم نمود.

عوامل موثر بر قیمت واکس جداکننده قالب صنعتی

عوامل موثر بر قیمت واکس جداکننده قالب صنعتی عوامل بسیار زیادی بر قیمت واکس جداکننده قالب صنعتی تاثیرگذار می ‌باشد که از آن جمله می توانیم به برند تولید کننده این واکس اشاره نماییم. همانطور که می دانید هر یک از برندهای تولید کننده محصولات برای تولید محصولات خود از مواد اولیه با درجه کیفی مختلفی بهره می ‌برند که این امر موجب می‌ شود تا کیفیت واکس های تولید شده به وسیله برندهای مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشد.

برندهایی که از مواد اولیه با کیفیت تری استفاده می ‌کنند، به دلیل تولید محصول با کیفیت تر قیمت بیشتری را برای محصولات تولیدی خود در نظر گرفته اند.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *