مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع فروش واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع واکس جداکننده فوم سردگروه تولیدی واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان

استفاده از واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان برای تولید فوم سرد بسیار مهم و ضروری است و به جرأت می ‌توان گفت که بدون استفاده از این واکس ها نمی توان فوم سرد را با این دقت و ظرافت و سرعت تولید کرد. وب سایت ما به عنوان مرجع فروش واکس جدا کننده فوم سرد پلی یورتان، اقدام به فروش واکس جداکننده فوم به صورت آنلاین به مشتریان می کند و مشتریان می توانند این کالا را به صورت اینترنتی خریداری نمایند.

مرجع فروش واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان

آشنایی با انواع واکس جداکننده فوم سرد

آشنایی با انواع واکس جداکننده فوم سرد در حین قالب گیری فوم سرد پلی اورتانی معمولاً مواد اولیه تشکیل دهنده این فوم ها به بدنه قالب می چسبند و از ادامه روند قالبگیری برای قطعات بعدی ممانعت به عمل می ‌آورند. به همین خاطر می ‌بایست از یکسری مواد جدا کننده برای عدم چسبیدن مواد اولیه این فوم ها به بدنه قالب استفاده شود. اک های جداکننده موادی هستند که برای این منظور مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

اما اگر بخواهید بدانید که این واکس ها چگونه بر روی سطح قالب ها پیاده سازی می شوند می توانیم این نکته را به شما خاطر نشان شویم که از آنجایی که این واکس ها دارای حالت مایع هستند، به همین خاطر به وسیله اسپری بر روی سطح قالب پاشیده می شوند و تمام سطح قالب را آغشته به واکس می کنند. البته برخی از کارخانجات تولیدی نیز از فرچه و اسفنج برای این منظور استفاده می ‌کنند.

اما استفاده از اسپری به دلیل اینکه با سرعت و دقت بالاتری همراه است معمول تر و مرسوم تر می باشد. لازم است بدانید که واکس جداکننده فوم سرد در سه نوع روغنی، پارافینی و سیلیکونی تولید و به بازار عرضه شده است. هر یک از این واکس ها از قیمت و خصوصیات مختلفی برخوردار می باشند و به تناسب پایه چربی در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند. این واکس ها با چربی که بر روی سطح قالب به وجود می ‌آورند، مانع از چسبیدن مواد اولیه پلی یورتان به قالب می شوند و این امر موجب می ‌شود تا فوم سرد تشکیل شده به هیچ عنوان به بدنه قالب نچسبد.

گروه تولیدی واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان

گروه تولیدی واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان همانطور که در ابتدای مطلب هم عنوان کردیم، برای درست کردن فوم سرد استفاده از واکس جدا کننده یک امر ضروری و مهم تلقی می‌ شود و بدون این واکس نمی ‌توان این فوم ها را تولید نمود. به همین خاطر می بایست این واکس ها به میزان قابل توجهی در دسترس قرار داشته باشند تا با استفاده از آنها بتوان اقدام به تولید فوم سرد کرد.

گروه تولیدی واکس جداکننده فوم سرد پلی یورتان، با تولید واکس جداکننده فوم به شکل انبوه و با کیفیت بالا موجب شده تا نیاز مشتریان داخلی مرتفع شود و دیگر نیازی به واردات این محصول از دیگر کشور ها و صرف هزینه زیاد وجود نداشته باشد.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *