مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش واکس پلی یورتان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع واکس پلی یورتانمشاوره فروش واکس پلی یورتان

واکس پلی یورتان ترکیبی است که یک سطح ضد چسب ایجاد می کند. طراحی شده برای اطمینان از جداسازی آسان محصولات از قالب. برای از بین بردن آسان و موفقیت آمیز محصولات، قالب باید قبل از هر بار ریختن روغن کاری شود. ما مرکز فروش واکس پلی یورتان هستیم. این محصولات ماندگاری عالی دارند و دفعات استفاده را کاهش می دهند.

مرکز فروش واکس پلی یورتان

معرفی انواع واکس پلی یورتان

معرفی انواع واکس پلی یورتان روان کننده برای ایجاد پوشش آزاد کننده در قالب هنگام تولید محصولات از مواد کامپوزیت پلیمری طراحی شده است: کف پلی اورتان (انتگرال – چرخ فرمان، نرده ها، صندلی های دستی، تکیه گاه ها، فیلترهای هوا، صندلی ها، PUF سفت و سخت و نیمه سخت، پانل های ساندویچ شکل (اتصالات مبلمان). الاستومرهای پلی اورتان، برای تولید قالب های الاستیک پلی اورتان در مرز PU بتن، گچ، سیمان یا PU.
چربی موم تمایل دارد بافت و تسکین ماتریس ها را بعد از تعداد مشخصی چرخه روغن کاری مسدود کند. بنابراین، اگر تسکین قالب شما با چربی مسدود شده است، قالب باید با آب صابون، برس و یک پارچه تمیز شود. قبل از استفاده مجدد از قالب، باید کاملاً خشک شود.

استفاده از عوامل جداكننده كه به طور خاص براي توليد قالب و هسته طراحي شده اند، باعث افزايش بهره وري و كيفيت ريخته گري ها مي شوند. این امر به ویژه در هنگام تولید قطعات با هندسه و پروفیل پیچیده مشهود است که تمایل به ایجاد فاصله در لبه ها یا مناطق پر شدن دارند. به لطف ترکیب خاصی از مواد مورد استفاده در تولید جداسازهای جدیدترین مواد شیمیایی ASK، بهبود چشمگیری در تمیز کردن جعبه های هسته ای مشاهده شده است.
انواع واکس پلی یورتان ما انعطاف پذیری گسترده ای در روش های کاربردی دارند، یا با برس، پارچه یا اسپری، متناسب با وسیله ای که ماشین دارد.

مشاوره فروش واکس پلی یورتان

مشاوره فروش واکس پلی یورتان مجموعه ما مرکز فروش واکس و مشاوره خرید واکس پلی یورتان است. این واکس به شدت به سطح جعبه هسته می چسبد و در برابر تجمع بقایای رزین عمل می کند. وجه تمایز این جدا کننده، در صورت استفاده صحیح، کارایی بالای آن است. این جداکننده حتی پس از گذشت چند صد یا هزاران چرخه قبل از نیاز به یک برنامه جدید موثر است. برای استفاده در مناطق بسیار پیچیده جعبه های هسته ای، جایی که جداکننده های معمولی محدود هستند، توصیه می شود.
توصیه ما برای بهره وری بی سابقه و تضمین صفر حلال (VOC) در منطقه تولید است. به درستی استفاده می شود، مهمترین ویژگی این جدا کننده کارایی بالای آن است. ثابت شده است که بسته به شرایط جعبه های اصلی و کاربرد مناسب آنها، می تواند بیش از 50 سیکل قبل از نیاز به برنامه جدید، همچنان موثر باشد.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *