مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردکننده واکس قالب فوم سرد تشک طبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

واکس قالب فوم سرد تشک طبی چیست؟قیمت واکس قالب فوم سرد تشک طبی

واکس قالب فوم سرد تشک طبیعی توسط وارد کننده این محصول به بازار ارائه شده است. این واکس دارای کاربرد بسیار زیادی در تهیه انواع قالب تشک طبی است و به علت عدم تولید در داخل از کشورهای دیگر وارد می شود. خریداران این محصول که اغلب کارخانه های ساخت قالب فوم سرد هستند می توانند نیاز خود را به این واکس با پایین ترین نرخ ممکن از این واردکننده واکس فوم تشک تامین کنند و سفارش خرید خود را در هر آدرسی که مایل باشند دریافت نمایند.

واردکننده واکس قالب فوم سرد تشک طبی

واکس قالب فوم سرد تشک طبی چیست؟

واکس قالب فوم سرد تشک طبی چیست؟ طی فرآیند تولید فوم سرد برای ساخت تشک های طبی از قالب های مشخصی استفاده می شود که برای ساخت این تشک ها لازم است. این قالب ها در سایز تشک های طبی هستند و در انواع مختلفی از نظر سایز وجود دارند. ماده اولیه مورد نیاز برای ساخت این تشک ها درون این قالب ها ریخته می شود و به این ترتیب این ماده کل حجم قالب را اشغال کرده به شکل قالب در می آید و تشک شکل می گیرد.

واکس قالب فوم سرد محصولی است که قبل از قرار دادن مواد اولیه در قالب مورد استفاده قرار می گیرد و سطح داخلی قالب با آن پوشیده می شود؛ این کار باعث می شود که پس از شکل گیری تشک طبی در قالب امکان خارج کردن آن به صورت کاملا سالم و بدون لب پر شدن ممکن باشد. عدم استفاده از این واکس باعث می شود که فوم سرد از قالب جدا نشود بنابراین این واکس دارای نقش بسیار زیادی در تولید انواع تشک های طبی است.

رنگ این چسب به گونه ای است که بر روی تشک دیده نمی شود و اغلب به صورت بی رنگ یا کاملا سفید می باشد.

قیمت واکس قالب فوم سرد تشک طبی

قیمت واکس قالب فوم سرد تشک طبی قیمت نهایی واکس فوم می تواند بر قیمت تشک طبی تاثیرگذار باشد. این فوم محصولی وارداتی است و بنابراین با ارزهای خارجی خریداری و به کشور وارد می شود به همین دلیل نرخ ارز می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر قیمت آن داشته باشد.

قیمت واکس قالب فوم سرد تشک طبی طی چند سال اخیر به دلیل افزایش چشم گیر نرخ ارز بسیار بالا رفته است و با توجه به نوسانات نرخ ارز به طور مرتب تغییر می کند بنابراین خریداران عمده لازم است قبل از سفارش استعلام قیمت آن را انجام دهند و بر اساس این قیمت ثبت سفارش آن را انجام دهند.

اطلاع از قیمت از طریق تماس تلفنی با وارد کننده آن نیز ممکن است و به همین دلیل شماره تلفن های وارد کننده در سایت درج شده است و استعلام قیمت از این طریق نیز ممکن است.

داستان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسو شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *